«1...1718192021...50»

Felhasználó
8 éve
Az pont szerda. érdekes. Nekem okés.
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Ezen a CW-n sem volt szerencsénk. Úgy látszik, hétköznap csak mi érünk rá. Nem tudom hogy a többi mit csinál este hatkor.
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Mit csinálnénk?...
én tanulok.. holnap is egy nagy röpi biószból megmég a többi tantárgyra is kell tanulni...-.-"
az élet nem csak a játékról szól.;)
5CnueVR.gif

Felhasználó
8 éve
OK de múltkoris CW SEC-el szerdán volt, és 6v6 összejött. Akkor még hétvégén úgy volt hogy Zcwak ellen leszünk, és ŐK kérték csúsztassuk 18-ára, sőt az ellenség írta be adminba az időpontot, én csak elfogadtam ( Illetve mi)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Találtunk egyet 3 hete ,de azóta semmi komoly.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
[quote2 Szityi|[Fight_Club]|CW|247170] Éppkézláb csapatot is találhattatok volna ellenfélnek, ellenünk nem tudtak eljönni, pedig a mi harcértékünk a nullával egyenlő.[/quote2]

Ti nem álltatok ki ha jól emlékszem, el akartátok napolni :P
Éppkézláb csapatot is találhattatok volna ellenfélnek, ellenünk nem tudtak eljönni, pedig a mi harcértékünk a nullával egyenlő.


David_rossz már rég volt itt ezért leírom neki:
Ha idézetnél a klánnév előtt és utána lévő kapcsos zárójelet törlöd akkor nem az elsó formátum jön létre. :) Snow

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
8 éve
CW? Össze tudnátok dobni egy öt tagú bandát a hétvégére?
~Marbi

Felhasználó
8 éve
Ok, pont jól jönne egy a jövő hétvégén! Én nem nagyon vagyok hét közben de a klánunkban megemlítettem hogy segíthetne valaki megszervezni összeírni összetoborozni a tagokat.
Nekem a szombat este, vagy a vasárnap késő délután lenne jó, de még utána járunk a tagok mit írnak. Fegyóhasználatban Tech Mpg OK, de gunban bővebb választék, mondjuk mp5 m4 és m8-t is támogatnám. 2x 20(15) perc elég arra hogy sok hullát gyűjtsünk, és akár írhatunk valakinek hogy jöjjön számolni printelni, hogy ne egy harcosnak kelljen ilyenekkel is foglalkozni, miközben a vért ontja ezerrel.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Rendben.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
részemről rendben, csak a végső printeket kapjuk meg mi is, ha lehetséges és persze ez fordítva is igaz lesz
"Amíg nem adod fel, addig nem vesztettél"

«1...1718192021...50»